Wycieczka do Gniezna na Musical Profilaktyczny ,,Cudowna Lampa Aladyna”

Wycieczka do Gniezna na Musical Profilaktyczny ,,Cudowna Lampa Aladyna”

13 stycznia 2020

Potrzeć cudowną lampę i wszystko mieć na zawołanie!                                                                                                Któż z nas choć raz o tym nie marzył?                                                                                                                                A  jeśli najpierw trzeba tę lampę zdobyć? Któż nie podjąłby wszelkich koniecznych wysiłków?  Także zamieszkujący tajemniczą lampę Dżin ma swoje oczekiwania i  wymagania.                               Zarówno od posiadacza lampy, jak i od całego świata.

15 stycznia dwie grupy przedszkolaków wyjechały do Gniezna na Musical Profilaktyczny ,,Cudowna Lampa Aladyna”. Dzieci z uwagą przyglądały się tej opowieści pełnej ciepła,pogody i magii.Spełniających się marzeń tych, którzy naprawdę na to zasługują i tym, którzy, by je spełniać, podejmują wysiłek. Ci, którzy chcą chadzać drogami na skróty  i wybierają kłamstwo i fałsz, kończą marnie, choć – w tym musicalu – również zabawnie. Przedstawienie to było przeplatane wspaniałymi piosenkami w niezwykle barwnej scenografii średniowiecznego Bagdadu, a do tego, robiąca ogromne wrażenie na najmłodszych widzach gra świateł i dymu towarzysząca wyłanianiu się Dżina z cudownej magicznej lampy.