WYCIECZKA  DO  ŚWIĄTECZNEJ KRAINY ,, WIELKANOCNEGO  ZAJĄCZKA ‘’ W  PROMNIE

WYCIECZKA DO ŚWIĄTECZNEJ KRAINY ,, WIELKANOCNEGO ZAJĄCZKA ‘’ W PROMNIE

14 marca 2024

Grupa ,, Liski’ i ,,Żabki’’ wybrała się  14 marca 2024r. na wycieczkę  do Świątecznej Krainy ,, Wielkanocnego Zajączka ‘ w  Promnie. Po przybyciu na miejsce przedszkolaków przywitały kurczątka – pomocnicy wielkanocnego zajączka i zabrały w niezwykłą podróż. Po przejściu tunelu dzieci znalazły się w sali zabaw, gdzie brały udział w wielu atrakcjach. Aby spotkać się z Zajączkiem dzieci musiały rozwiązać zagadki, które zadawał  kurczak. Przedszkolaki  tańczyły  przy piosenkach ,, Taniec Kurczątka’’, ,,Pszczółka  Maja’’,  bawiły się z chustą animacyjną oraz na dmuchanych zamkach. Kolejnym punktem programu były warsztaty, gdzie dzieci malowały jajko styropianowe, które podczas świąt miało stać się  ozdobą stołu. Nadszedł wreszcie czas na najważniejszy punkt programu czyli spotkanie z Zajączkiem. Po wejściu do sali teatralnej przedszkolaki najpierw obejrzały teatrzyk, a potem przywitały Zajączka, który częstował czekoladowymi  jajkami, co zostało uwieńczone na pamiątkowych zdjęciach. Ostatnim punktem programu był świąteczny jarmark na którym dzieci mogły kupić pamiątki. Wyprawa do Świątecznej Krainy była bardzo udana i przyniosła wiele niezapomnianych wrażeń. Był to świetny dzień i mile spędzony czas.