ZABAWY KLOCKAMI W GRUPIE   ,,ZAJĄCZKI”

ZABAWY KLOCKAMI W GRUPIE ,,ZAJĄCZKI”

8 lutego 2021


   Są drewniane, plastikowe        

  Oczywiście kolorowe                   

 

                                             

    I na pewno o tym wiesz   

 Że zbudujesz z nich co chcesz.

 

 

,, ZAJĄCZKI” wczorajszy dzień rozpoczęły od fantastycznej zabawy klockami. Drodzy Rodzice zobaczcie ile wyobraźni i fantazji mają Wasze pociechy w zabawie. W naszym przedszkolu jest mnóstwo różnych klocków. Dzięki nim dzieci mogą radośnie i twórczo spędzać czas w przedszkolu. Między innymi nabywają one doświadczeń związanych z konstruowaniem, kształcą wyobraźnię przestrzenną , mają okazję do wypowiadania się, zdobywają umiejętności segregowania wg cech, tworzą zbiory, uczą się odkładania zabawek na swoje miejsce oraz rozwijają sprawność ruchową. Zabawa z klockami powoduje rozwój dziecka , a to bardzo ważny element w życiu przedszkolaka.