NOWINKI PRZEDSZKOLNE W GRUPIE ,,WIEWIÓRKI” I W GRUPIE ,,MISIE”

NOWINKI PRZEDSZKOLNE W GRUPIE ,,WIEWIÓRKI” I W GRUPIE ,,MISIE”

29 maja 2022

 

DROGI  RODZICU !

 

Powierzając nam swoje dziecko, dokonałeś właściwego wyboru. My ze swojej strony zrobimy wszystko, abyś Był przekonany, że była to dobra decyzja.

  Jesteśmy zespołem ludzi doskonale ze sobą współpracujących. Ponad wszystko cenimy sobie przyjazną atmosferę pracy, atmosferę, w której każdy może rozwijać swoje umiejętności i pasje. Tworzymy tym samy małą    ,,przedszkolną ‘’ społeczność  ukierunkowaną  na stałe podnoszenie swoich kwalifikacji, stawianiu czoła nowym projektom i wyzwaniom. Nasza praca jest naszą pasją i to czyni nasze przedszkola miejscem przyjaznym, pełnym uśmiechu i profesjonalizmu każdego dnia. Dla nas uśmiech dziecka jest  najważniejszy. Jesteśmy placówką ukierunkowaną na osiąganie najwyższej jakości w opiece, wychowaniu i edukacji . Wszystkie te działania podejmujemy kierując się dobrem dziecka.

 

Każdy rok szkolny to dla nas nowe wyzwanie. Na każdy rok przygotowujemy nowe projekty edukacyjne, w które z przyjemnością wprowadzamy dzieci i ich rodziny.

Zachęcamy dzieci i rodziców do częstego zaglądania na naszą stronę, gdzie będziemy zamieszczać aktualne informacje, zdjęcia oraz tematykę  zajęć na dany miesiąc.

Życzymy wytrwałości i cierpliwości.

 

                     O  nas

,,Wiewiórki” to  25 osobowa  grupa dzieci 5,6 letnich. Codziennie pełni radości i zapału przychodzimy do przedszkola. Jesteśmy ciekawi świata i nowych zabaw. Lubimy rysować, śpiewać, tańczyć oraz wspólne zabawy podczas których wymieniamy się zabawkami i pomysłami. Potrafimy współdziałać w zespole. Dostrzegamy potrzeby innych i chętnie niesiemy im pomoc. Przestrzegamy zasad bezpieczeństwa, dbamy o swoją salę i rzeczy wspólne. Przedszkole to nasz drugi dom. Chętnie bierzemy udział w zajęciach i zabawach na placu przedszkolnym, gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego nas świata, chętnie odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej lub bajek. U nas nikt się nie nudzi, nie marudzi. Kreatywność, twórczość, głowa pełna pomysłów – to nasza wspólna dewiza. Każdy dzień mija nam w przyjaznej atmosferze, a nad nami czuwa    p. Dorota 

 

                  O  nas

 ,, Misie ‘‘ 3,4 latki  to wesołe dzieciaki. Jesteśmy grupą  20 osobową.  Chętnie uczęszczamy do przedszkola, jesteśmy pogodni, otwarci, ciekawi i aktywni zarówno podczas zabaw jak i zajęć. Bardzo lubimy różnego rodzaju gry, zabawy ruchowe i dydaktyczne organizowane w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Wspólnie chętnie uczymy się zasad zgodnego współżycia w grupie. Staramy się być samodzielni i koleżeńscy. Z chęcią malujemy, rysujemy, lepimy oraz uczymy się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi, dzięki czemu uśmiech nie znika z naszych twarzy. W czasie spędzonym w przedszkolu  poszerzamy wiedzę , rozwijamy swoje umiejętności. Dzięki różnym ćwiczeniom stosowanym podczas zajęć szybciej się koncentrujemy, skupiamy uwagę i zapamiętujemy nowe treści. U nas nikt się nie nudzi. Każdy dzień mija nam w przyjaznej atmosferze, a nad nami czuwa   p. Ela 

Życzymy wszystkim Wiewiórkom i Misiom  zdrowia, wytrwałości i uśmiechu na twarzy 🙂

 

Grupa ,,Wiewiórki” – 5,6 latki -Wrzesień 2021r.Tutaj pobierz

 

 Grupa ,, Misie” -3,4 latki -Wrzesień 2021r. Tutaj pobierz

 

 

 

 

Grupa ,,Wiewiórki” – 5,6 latki -Październik 2021r.Tutaj pobierz

 

Grupa ,, Misie” -3,4,5 latki – Październik 2021r. Tutaj pobierz

 

 

 

 

Grupa ,,Wiewiórki” – 5,6 latki -Listopad 2021r.Tutaj pobierz

 

Grupa ,, Misie” -3,4,5 latki – Listopad 2021r. Tutaj pobierz

 

 

 

 

Grupa ,,Wiewiórki” – 5,6 latki -Grudzień 2021r.Tutaj pobierz

 

Grupa ,, Misie” -3,4,5 latki – Grudzień 2021r. Tutaj pobierz 

 

 

 

 

Grupa ,,Wiewiórki” – 5,6 latki – Styczeń 2022r. Tutaj pobierz

 

Grupa ,, Misie” -3,4,5 latki – Styczeń 2022r. Tutaj pobierz

 

 

 

 

Grupa ,,Wiewiórki” – 5,6 latki – Luty 2022r.Tutaj pobierz

 

Grupa ,, Misie” -3,4,5 latki – Luty 2022r. Tutaj pobierz

 

 

 

 

Grupa ,,Wiewiórki” – 5,6 latki – Marzec 2022r.Tutaj pobie

 

Grupa ,, Misie” -3,4,5 latki – Marzec 2022r. Tutaj pobierz

 

 

 

 

Grupa ,,Wiewiórki” – 5,6 latki – Kwiecień 2022r.Tutaj pobierz

 

Grupa ,, Misie” -3,4,5 latki – Kwiecień 2022r. Tutaj pobierz

 

 

 

 

Grupa ,,Wiewiórki” – 5,6 latki – Maj 2022r.Tutaj pobierz

 

Grupa ,, Misie” -3,4,5 latki – Maj -2022r. Tutaj pobierz

 

 

 

 

 

Grupa ,,Wiewiórki” – 5,6 latki – Czerwiec 2022r.Tutaj pobierz

 

Grupa ,, Misie” -3,4,5 latki – Czerwiec -2022r. Tutaj pobierz